Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zbuloni ofertat më të mira për apartamente në shitje në Tiranë, Vlorë dhe më shumë | MerrJep.al

Tiranë , 50802
Durrës , 15446
Vlorë , 5202
Shkodër , 2429
Elbasan , 1278
Sarandë , 1189
Fier , 982
Lezhë , 950
Kavajë , 940
Shfaqni të gjitha

Kërkoni të blini ose të shisni apartamente në Shqipëri? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al!


Me një gamë të gjerë njoftimesh me apartamente per shitje në Tiranë, Vlorë, Durrës dhe më gjerë, gjetja e pronës suaj të ëndrrave nuk ka qenë kurrë më e lehtë.


Shitësit mund të listojnë lehtësisht apartamentet e tyre për shitje, duke arritur një audiencë të madhe blerësish potencialë. Nga apartamente në garsoniere tek konfigurimet e bollshme 2+1 në shitje, eksploroni një sërë opsionesh të përshtatura sipas preferencave tuaja. Filloni udhëtimin tuaj të blerjes ose shitjesapartamentit sot me MerrJep.al!
Sot 02:22 Apartamente  ·  Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 PAMJE DETI NE GOLEM !

141 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Garsionere , Shkemb Kavaje, Durres

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:22
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Apartament 1+1 Per Shitje - Golem, Durres afer Flowerit

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

��SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 NË LUNGOMARE.

350 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 LAPRAKE 82.500 EURO

82 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 02:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1 ne Plazh

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITETE APARTAMENT 2+1

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH NË LUNGOMARE,VLORË

156 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ORIKUM,VLORË

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Shkembi i Kavajes

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

Gjeni apartamentin tuaj të ëndrrave në MerrJep.al | "Apartament në shitje", "MerrJep apartamente në shitje"


Kërkoni të blini një apartament në Shqipëri? MerrJep.al ofron një platformë pa probleme për të eksploruar një përzgjedhje të gjerë apartamentesh për shitje në qytete të ndryshme, duke përfshirë Tiranën, Vlorën, Durrësin dhe më shumë.


Filloni duke shfletuar listat tona të gjera të apartamenteve për shitje. Shkruani në shiritin e kërkimit fjalët kyçe si "apartament për shitje", "hyrje në shitje kati 5" ose "shitje apartamentesh 2+1+2". Mund të vendosni vendndodhjen si përshembull: "apartamente në shitje Elbasan", "apartamente në shitje Fier", "apartamente në shitje Lezhë", "apartamente në shitje Shkodër", apo "apartamente në shitje Vlorë".


Filtroni kërkimin tuaj sipas vendndodhjes, çmimit, madhësisë dhe preferencave të tjera për të ngushtuar opsionet tuaja. Eksploroni listat për apartamente në shitje në Tiranë, apartamente në shitje në Vlore buzë detit, apartamente në shitje Durrës me pamje nga deti dhe shumë vende të tjera të dëshirueshme. (si, hyrje në Kamëz, 1+1 në shitje Komuna e Parisit, apartament 3+1 tek Liqeni Artificial ose apartament 2+1 për shitje Astir)


Zbuloni apartamente për shitje në Tiranë me çmime okazion - në Lekë apo në Euro (apartamente në shitje okazion). Gjeni opsione buxhetore në Durrës (apartamente në shitje Durrës okazion), Vlorë dhe më gjerë, pa kompromentuar cilësinë.


Mbani një sy hapur për ofertat ekskluzive si p.sh. apartamente në shitje në Tiranë okazion dhe mundësi të tjera unike. Eksploroni apartamente për shitje në Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe më shumë, të gjitha në një platformë të përshtatshme.


Shitja e apartamentit tuaj në MerrJep.al | MerrJep Apartamente


Jeni duke kërkuar për të shitur apartamentin tuaj? MerrJep.al ofron një platformë miqësore për përdoruesit për shitësit që të listojnë pronat e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm.


Regjistrohuni dhe krijoni një njoftim të detajuar për apartamentin tuaj, duke përfshirë fotot, përshkrimet dhe specifikimet. Theksoni pikat unike të shitjes si pamjet e detit, vendndodhjen e përshtatshme ose rinovimet e fundit.


Përfshini në titullin dhe përshkrimin tuaj fjalët kyçe si "garsoniere në shitje Vlorë", "hyrje në shitje Durrës", "hyrje në Tiranë, Ali Dem" apo dhe "shitet hyrje 1+1", "shitet apartament 2+1", "shitet apartament në Tiranë", "shitet garsoniere Tiranë”, "shiten apartamente" ose "shitet apartament 1+1".


Përfitoni nga baza e madhe e përdoruesve të MerrJep.al për të arritur një audiencë të ndryshme blerësish të mundshëm. Listoni apartamentin tuaj për shitje në Tiranë, Durrës, Vlorë dhe vende të tjera të kërkuara për të maksimizuar dukshmërinë.


Qëndroni të organizuar me sistemin e mesazheve të MerrJep.al për të menaxhuar kërkesat nga blerësit e interesuar. Negocioni ofertat, planifikoni shikimet dhe finalizoni shitjet drejtpërdrejt përmes platformës.


Filloni udhëtimin tuaj të blerjes ose shitjes së apartamentit sot!


Pavarësisht nëse jeni në treg për të blerë ose shitur apartamente në Shqipëri, MerrJep.al ofron mjetet dhe burimet që ju nevojiten për një transaksion të qetë dhe të suksesshëm. Eksploroni njoftimet tona sot dhe gjeni apartamentin tuaj të ëndrrave ose listoni pronën tuaj për shitje me besim.


Kërkoni dhe gjeni lehtësisht me fjalët kyçe ndihmëse si "shtëpi në shitje", "apartamente në shitje Tiranë", "shitje në Astir". Shkruani detaje që kërkoni si "2 dhoma gjumi", "pallat të ri", "rezidenca Kodra e Diellit", "shitet apartament 3+1", "penthouse", "tek Casa Italia", "me cilësi të lartë ndëritimi", "2+1+2wc", "2 tualete", "pallat i ri me 1 ashensor", "kompleksi Delijorgji", "ndërtim i vitit 2023", "proçes ndërtimi", "kati 5 dhe orientim jug-lindje" apo "apartamenti ndodhet në zonën e Varrit të Bamit".


Sigurohuni të kërkoni sa më specifikisht për të gjetur atë që kërkoni, ose dhe nëse jeni shitës, sa më shumë detaje tërheqin më shumë blerës. Prandaj, përfshini në titullin dhe përshkrimin tuaj çdo detaj të vogël si: "apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati në Myslym Shyr", ose "apartamenti organizohet në 3 dhoma dhe ka një sipërfaqe totale 100 m2", "shitet super apartament 2+1 te Kopshti Zoologjik", "shitet apartament 1+1 te rruga 5 Maji" apo "apartament në shitje tek rruga e Dibrës".


Mbylleni përshkrimin tuaj me një mesazh për shikuesit, si: "për çdo informacion mbi pronën mund të më kontaktoni në këtë numër".


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione