Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Celular dhe Telefona Të gjitha në Vlorë

Alcatel , 8
Apple , 6
Asus , 5
AT&T , 6
BlackBerry , 14
Samsung , 2
Google , 31
HP , 3
HTC , 8
Huawei , 31
Lenovo , 3
LG , 19
Motorola , 2
Nokia , 28
O2 , 1
Samsung , 443
Sony , 12
T-Mobile , 1
Vodafone , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Celular dhe Telefona | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Korr 19:52 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Vlorë

Galaxy Note 10plus

150 EUR Çmimi me zbritje

08 Korr 18:07 Celular dhe Telefona  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Tablet for kids i ri ne pako porosit online

07 Korr 14:08 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Vlorë

Samsung Galaxy S21 5G

260 LEK

04 Korr 13:35 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Vlorë

Iphone 14 me icloud

180 EUR

29 Qer 18:57 Celular dhe Telefona  ·  Nokia  ·  8210  ·  Vlorë

Nokia 8210 made in finland i ri

100 EUR

20 Qer 02:24 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Vlorë

iPhone XS 256GB!

15 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Qer 18:44 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Vlorë

Iphone 14 me icloud

180 EUR

18 Qer 15:26 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Vlorë

Shiten 4 telefona

160 LEK

13 Qer 11:21 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A30  ·  Vlorë

Shitet samsung A30

80 LEK Çmimi me zbritje

11 Qer 10:29 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Vlorë

11 pro max

320 EUR

08 Qer 20:17 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Vlorë

Shitet

1 150 LEK

06 Qer 13:28 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Vlorë

IPHONE 12 PRO MAX

580 EUR

30 Pri 14:21 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A01  ·  Vlorë

galaxy A01 core

50 EUR

22 Pri 22:58 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Vlorë

Iphone 11 Pro

340 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:53 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Vlorë

IPhone 11 pro Max

400 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Vlorë

Iphone 8 Plus Gold

170 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Redmi Note 12s

200 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Vlorë

Xiaomi Redmi Note 9

120 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Vlorë

iphone SE 3 i bllokuar

75 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Vlorë

Iphone 12 Super Gjendje

340 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Vlorë

Iphone 8 plus Black

170 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Vlorë

Iphone XS Max

240 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Vlorë

Iphone 8 Plus Black

170 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A40  ·  Vlorë

Samsung Galaxy A40

123 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S8 Plus  ·  Vlorë

Samsung S8 Plus

149 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Vlorë

Samsung Galaxy A51

159 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Vlorë

Samsung Galaxy A14

125 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Vlorë

Samsung S20 Ultra

330 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A70  ·  Vlorë

Samsung Galaxy A70

159 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A22  ·  Vlorë

Samsung Galaxy A22 4G

139 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Vlorë

Samsung Galaxy A5 2017

58 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Vlorë

Xiaomi Redmi Note 9s

130 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Vlorë

Iphone 12

340 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Honor  ·  Vlorë

Xiaomi Redmi note 9

85 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A71  ·  Vlorë

Samsung Galaxy A71

169 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Vlorë

Iphone 7 Plus

190 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:51 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Vlorë

Samsung Galaxy Note 9

200 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Celular dhe Telefona | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione