Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Celular dhe Telefona Të gjitha në Lushnjë

Alcatel , 7
Apple , 4
Asus , 2
Ericsson , 1
HTC , 9
Huawei , 19
Lenovo , 7
LG , 18
Motorola , 2
Nokia , 31
O2 , 1
Samsung , 310
Sony , 8
Vodafone , 8
ZTE , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Celular dhe Telefona | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Korr 10:40 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Lushnjë

Samsung S5 . [50 mij lek]

50 LEK

05 Korr 09:02 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro  ·  Lushnjë

Iphone 15 Pro

90 000 LEK

04 Korr 18:38 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

IPhone X me kas 12 pro

200 EUR

11 Qer 13:15 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Lushnjë

Iphone SE

150 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 20:36 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Lushnjë

Iphon

710 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 20:33 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro max  ·  Lushnjë

Iphon 15

920 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 08:39 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Lushnjë

Aifon 12 pro max

300 EUR

15 Mar 19:08 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Lushnjë

okazion note 10

1 500 EUR

01 Mar 18:13 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Lushnjë

Iphone 7 plus

6 000 LEK

17 Shk 15:23 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

Shitet.

410 EUR

11 Shk 19:16 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 mini  ·  Lushnjë

IPhone 13 mini

330 EUR

18 Dhj 15:19 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Lushnjë

Iphone 11 Pro super okazion

260 LEK

15 Dhj 17:54 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Lushnjë

IPHONE 13 PRO MAX

400 EUR

06 Dhj 19:03 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Lushnjë

Iphone 11 pro

270 LEK

06 Dhj 19:02 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Lushnjë

Shitet samsung s20 5g

180 EUR

28 Nën 09:20 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Lushnjë

Iphone 14 pro max (PROMO)

850 EUR

27 Nën 09:53 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Lushnjë

Iphone 11 Pro

300 LEK

23 Tet 16:30 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Lushnjë

samsung A20e

70 EUR

23 Tet 15:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Lushnjë

samsung A20e

75 LEK

16 Tet 19:39 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Lushnjë

Iphone 12

400 LEK

16 Tet 19:36 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Lushnjë

Iphone 11 pro super okazion

300 LEK

16 Tet 19:31 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Lushnjë

iphone 11

300 LEK

10 Tet 19:16 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Lushnjë

Samsung A50

7 EUR

01 Tet 15:32 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Lushnjë

IPHONE 13 PRO MAX (USED)

300 EUR

06 Sht 20:54 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Lushnjë

Iphone

900 EUR Çmimi me zbritje

06 Sht 10:47 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Lushnjë

Iphone 7

120 EUR

01 Sht 15:06 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Lushnjë

iPhone 7+ 128gb

200 EUR

14 Gush 16:55 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Lushnjë

Iphone x 64 gb okazjon

15 000 LEK

14 Gush 14:01 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Lushnjë

Shitet Iphone X ne super gjendje

210 LEK

13 Korr 18:11 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Lushnjë

Samsung Galaxy Note 9

150 EUR

09 Korr 19:45 Celular dhe Telefona  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Lushnjë

Shitet ps3

140 EUR

09 Korr 09:14 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Lushnjë

Iphone xs

220 EUR

08 Korr 11:21 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Lushnjë

Samsung A50

170 EUR

08 Korr 11:17 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Lushnjë

Iphone SE 2020

180 EUR

05 Korr 22:41 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Lushnjë

Iphone 8

200 LEK

05 Korr 22:38 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Lushnjë

Iphone 11

335 EUR

05 Korr 22:35 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Lushnjë

Iphone 8 plus

220 EUR

04 Korr 20:10 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Lushnjë

Iphone X

160 EUR

04 Korr 20:07 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Lushnjë

Iphone xr

235 EUR

04 Korr 20:01 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Lushnjë

Iphone 12 Pro

500 EUR

20 Qer 17:22 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Lushnjë

SAMSUNG NOTE 9

200 EUR

17 Qer 14:51 Celular dhe Telefona  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

ALCATEL 1066 DUAL SIM

40 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Celular dhe Telefona | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione