Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Auris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Auris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota aurisi 1.6 benzin vit 2008 automat 178965 kilometra

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:29 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota auris 1.6 benzin vit 2008 kamje automatic 179865 kilo

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Yaris Automatike

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:19 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris Automatike

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:15 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

Toyota Auris 2008 1.4 nafte

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

OKAZION Shitet toyota auris 2012 hibrid automat

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:11 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota auris 1.4 nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:37 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Superrr Okazionn Toyota Auris Automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:33 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

TOYOTA AURIS 1.4 Nafte

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:32 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

Toyota auris 2.0 nafte

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:31 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

Toyota auris 1.4 nafte

6 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

Toyota auris 2.0 D-4D

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:24 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

Toyota auris 1.4 nafte automatike

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2.0D4d

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D KAMBJO MANUALE 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D MANUALE 6 MARSHA 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:34 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2015 1.8 Hybrid������

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2012 1.4 nafte 6200€ Okazion

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

❌ TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE - 2009 - KAMBIO MANUALE ❌

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:37 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

makina me qeraaaa

25 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Dje 20:35 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 20:30 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

Okazionnn Toyota Auris 2.0 nafte Super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:59 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota auris

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

����Toyota Auris������Automat��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:42 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota auris automat

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:37 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota Auris Automat

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:06 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota Auris -2009-1.4 naft

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:03 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota Auris -2011-1.4 nafte

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:03 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

AURIS 1.4 NAFT

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Gjirokastër

❌️Toyota Auris 1.4 naft 2010❌️

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:38 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

Auris 1.4 nafte 2008

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL. MANUALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:36 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL. MANUALE 2008.

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:06 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:33 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2008 AUTOMAT FULL

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2009 MANUAL FULL

5 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 09:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2008 AUTOMAT FULL

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 09:51 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2008 AUTOMAT FULL

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 09:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

toyota auris 1.4 naft manual viti 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:05 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 1.4 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

����TOYOTA AURIS HIBRID,AUTOMAT, 2012,��������

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:39 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2014''PANORAME" MANUAL

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:33 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.8 Hybrid Active 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:30 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 1.4 naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Auris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Auris ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Auris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Auris ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Auris shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione