Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 1.9 gjermania - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 5
Audi , 3
Škoda , 1
Citroën , 1
Smart , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 1.9 gjermania,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 1.9 gjermania Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 5 1.9 Nafte me 6+1 Marsha

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vw Golf 5 plus 1.9 NAFT AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 1.9 NafteMe 6+1 Marsha

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2010 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 5 1.9 TDI super gjendje..!!!!

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF V 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volkswagen Caddy Life 1.9

6 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 09:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 5 1.9 TDI NAFTE EKONOMIKE MODELI GOAL

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 11:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.9 Nafte Sapoardhur nga Gjermania

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 07:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 1.9 Manual 6+1

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 05:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

✅SHITUR✅

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 15:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.9 Automat ����

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Okazion Golf 5 Plus 1.9 Tdi����

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 12:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Okazion Golf plus 1.9 naft dhe Citroen C4 2011 naft

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 09:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VW GOLF 5 motor 1.9 naft i sapo ardhur me dogan

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
10 Qer 08:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 TDI - Portobagazh

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 12:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

SHITET VW GOLF V

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 16:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Krujë

Golf 5 plus united

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 12:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 1.9 Nafte 6+1Marsha

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 22:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kurbin

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 15:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW GOLF 5 - KAMIO AUTOMAT - 2006 DOGANE PAGUAR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 12:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 manual 1.9

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 09:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Volkswagen Golf 5 Full Opsion 1.9

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 14:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

shitet golf 5 1.9 tdi viti 2009

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 22:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 manual 1.9

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 22:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf 5 Plus 1.9 Automat

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 19:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 1.9 TDI Goal Viti 2006

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 16:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 14:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 5 1.9 Nafte.Me 6+1 Marsha

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 19:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.9 Nafte 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 17:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

U SHIIT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.9 Automat ����

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5 1.9 nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 17:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf 5 Plus

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 15:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5 1.9

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 10:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 5 1.9 TDI Automatik

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 17:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 16:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Plus super gjendje 1.9

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Shitet golf 5 okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 19:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Shitet golf 5 okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 06:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Golf 5 plus

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf 5 Plus 1.9 Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf 5 Plus 1.9 Automat ����

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 05:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dibër

Golf 5

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 17:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 23:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.9 AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI VITI 2008✅✅

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 19:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Elbasan

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 1.9 gjermania | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione