Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Astra ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine

Blej Opel Astra ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Astra te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.

Dje 13:24
Linku:
Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

OKAZION!!! OPEL ASTRA 2010 NGA ZVICRA - GJENDJE SUPER

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet opel astra automatik

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

opel astra

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vlorë

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE 6 MARSHA

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

����2009 Opel Astra Automat(jo robotike) Zvicra me Dogane

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Krujë

Opel Astra 1.7 Naft 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel Astra ���� ��

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅Opel Astra 1.6 Gaz-Benzine e 2006✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kucovë

Opel Astra K 2017 Pa Dogan����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.6 Benzine-Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.7 naft manual 2006 letra 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

opel

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

OKAZION!!! OPEL ASTRA 2010 NGA ZVICRA - GJENDJE SUPER

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

��Superokazion Opel Astra 1.7 D 2006, letra 1 vit, shërbime

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:16 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel astra 1.7(naft) viti 2010,me dogan te paguar

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.7-(naft)viti 2010,kambio manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel astra 1.7 naft manual viti 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:02 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vlorë

opel astra 1.7 naft mekondicioner

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel viti 2014 nafte Sport Tour super gjendje

4 697 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:58 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra - 2011 - 1.7 Nafte - Gjendje Perfekte

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:41 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Sapo ardhur nga zvicra astra kabriolet viti 2006

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 23:29 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

����2009 Opel Astra Automat(jo Robotike) 1.8 Zvicra me dogan

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:09 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet opel astra 1.7 nafte

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 13:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Opel Astra J Facelift 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 13:32 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

����205/55/R16 Opel cdo model Zvicra gomat100%

300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Korr 08:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel astra

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 07:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Shitet Opel Astra 1.7 nafte viti 2009..

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 20:34 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 19:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel astra 1.6 3000

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:29 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

1.4 Benzin Gaz opel astra

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 02:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Okazion Shitet Opeli 1.7 nafte

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:06 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Superrrrrrr okazionnnnnnnnn

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 13:25 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel Astra 1.9 diesel Cabrio

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 19:59 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel astra 1.6 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 19:02 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION Opel Astra

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 18:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra automat

499 999 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 10:59 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Sport Tour ✅

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 16:28 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra

1 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 10:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gramsh

shitet opel astra 1.3 nafte super ekonomike 2009

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 06:36 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Korçë

Opel Astra benzin-gaz

1 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 22:41 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Dibër

Shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 20:12 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Shitet opel astra

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 10:13 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 2007

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 09:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

����Ople Astra 1.6 naft ecco

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 23:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Krujë

Opel Astra 1.9 viti 2006 per 3 miljon e gjysem me letra

3 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 22:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel Astra

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 21:53 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra j

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 17:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra H 1.4 Okazion

3 600 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Njoftimet per Opel Astra në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Astra të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Astra nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Astra ne MerrJep.al


Keni Opel Astra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione