Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Kurbin

A-Class , 80
B-Class , 27
C-Class , 267
CL-Class , 2
CLA-Class , 1
CLK-Class , 20
CLS-Class , 25
E-Class , 266
G-Class , 7
GL-Class , 9
GLE-Class , 1
GLK-Class , 3
ML-Class , 266
R-Class , 4
S-Class , 54
V-Class , 8
190 , 18
200 , 100
220 , 194
230 , 2
240 , 9
250 , 71
270 , 53
280 , 13
300 , 15
320 , 30
350 , 9
400 , 2
416 , 2
600 , 2
AMG GT , 1
Vaneo , 3
Vario , 3
Viano , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kurbin

Benz 212 220 automatic

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kurbin

Benz E klas 220 bluefficent automatic

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

Benz c220 automatic

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2009

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2008 me 207 mij km

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kurbin

SHITET w211

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 21:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kurbin

SHITET

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Kurbin

Shitet Nderrohet ML 2008 okazion

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 02:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 02:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 02:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2008 209 mij km

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 21:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 21:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 21:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2008 me 207 mij km

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 20:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kurbin

Mercedes benz

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Korr 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kurbin

Okazion mercedes benc c200 2005 nafte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Korr 21:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kurbin

1.8 gaz benzin me ni vit leta 1500 lek 0685495156

1 500 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
12 Korr 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Kurbin

C250 Mercedes Benz

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 20:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kurbin

E 220 cdi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 13:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Kurbin

CLK Kabriolet

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Korr 08:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

shitet

3 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 09:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kurbin

C klas 1.8 gaz benzin 1500 lek me letra ni vit

1 500 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
02 Korr 09:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kurbin

C180 gaz benzin 1.8. Okazion 1500 ero

1 500 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
01 Korr 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

Shitet c class

2 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Korr 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Kurbin

Shitet ML W164 GJENDJE SH TE MIRE

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kurbin

SHITET A Class 180 CDI Automatik

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kurbin

Benzin gaz 1.8 okazion me meta per ni vit

1 600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
27 Qer 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kurbin

Benzin gaz 1:8 me leta per ni vit

1 600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
27 Qer 13:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

Benzin gaz 1.8 me leta per ni vit

1 600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
26 Qer 20:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kurbin

Benzin gaz 1.8 me leta ni vit

1 600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
26 Qer 12:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet ose nderrohet ML 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kurbin

Mercdes benz e class 211 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kurbin

Mercedes benz w211

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Qer 12:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

Shitet C220 Kupe

230 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 11:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 55 AMG  ·  Kurbin

Cls 55 kompressor

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Kurbin

S550

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Qer 20:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

SHITET benz(203) 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 11:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kurbin

Okazion 1.8 gaz benzin me 1 vit leta

1 600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
20 Qer 17:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kurbin

Shitet 4800€ pak i diskutushem

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 07:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kurbin

1.8 gaz benin me ni vit leta

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
20 Qer 07:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kurbin

202 gaz benzin

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
18 Qer 17:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kurbin

202 gaz benzin 1.8 me ni vit leta

1 700 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Qer 11:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
16 Qer 11:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 09:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kurbin

Mercedes Sprinter 316

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kurbin

Mercedes Sprinter 316 Automat

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 07:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

C class

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 23:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

Makina

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione