Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Berat

A-Class , 193
B-Class , 71
C-Class , 930
CE-Class , 4
CL-Class , 4
CLA-Class , 8
CLC-Class , 4
CLK-Class , 60
CLS-Class , 39
E-Class , 1036
G-Class , 7
GL-Class , 11
GLC-Class , 3
GLE-Class , 11
GLK-Class , 13
ML-Class , 245
R-Class , 18
S-Class , 97
SL-Class , 3
SLK-Class , 7
V-Class , 37
190 , 57
200 , 277
220 , 728
230 , 52
240 , 29
250 , 201
260 , 1
270 , 217
280 , 42
290 , 34
300 , 42
320 , 71
350 , 28
380 , 5
400 , 8
416 , 10
420 , 1
450 , 2
500 , 3
560 , 2
AMG GT S , 1
Vaneo , 8
Vario , 11
Viano , 33

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:24
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

W204 C300 Benzin/Gas

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Berat

CLS 550 Amg-Line Fabrike Aspirato

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Berat

CLS 320 CDI Facelift 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Berat

MERCEDES BENZ GLC 250 AMG LINE 2016

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Berat

CLS 550 Amg-Line Fabrike Aspirato

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Berat

CLS 320 CDI Facelift 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Berat

ML350 2011Grand Edition

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Berat

Mercedes Benz ML250

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

W204 C300 Benzin/Gas

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Berat

Shitet ml 4 matic

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

C klas 220 ,vit 2013,full opsion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes C220 luk amg

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes Benz C220, Avantguard, Look ///AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz E220 Avantguard, 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Berat

Shitet w203 200cdi automat

42 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Bledi

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

����MERCEDES E 2.2 AMG LOOK -FULL OPTION ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Mercedez Benz CLS 2.5 Nafte

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedez Benz C Clas 220 nafte

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Shitet C220 viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes-Benz C220 2011 Look Amg 63

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 20:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Berat

Mercedes- Benz Evo 280

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 19:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

MERCEDES E220 LOOK AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Shitet Nderrohet Sprinter 211 CDI

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 17:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Shitet W210 2.2 naftë Automat

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Korr 17:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Berat

Shitet W211 E270

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 17:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

Shitet C300 benzine 4 Matic

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Berat

OKAZION Shitet Mercedes Benz B-Class

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 14:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Berat

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Berat

Shitet ose Ndrohet

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

C300 bezin 8500

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 10:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Shitet arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Korr 07:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Berat

Mercedes Benz ML250

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 19:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes benz

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

Mercedes Benz E250 4Matic 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 14:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 300  ·  Berat

Shitet Nderrohet Sllon 3.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 14:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Berat

Sprinter

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 09:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Berat

EVO 320 bizness clas

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 01:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Berat

EVO320 biznes class shum e vecant

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 22:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Shitet c w204

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Korr 14:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Berat

Shitet E Class EVO 280 Nafte Automat 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Berat

Vetem shitet E class 270 Nafte Automat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz Sprinter 313 lungo 220 nafte 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Berat

Mercedes Benz C Class 250 benzine Automatike 2012 V6

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Shitet E Class 220 nafte viti 2014 Automatik

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz E Class 220 Nafte Automat 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 12:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Berat

Super Mercedes Benz E300 ( Benzin - Gaz)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 10:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Shitet C-Class 220 CDI Amg Fabrike

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 08:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 07:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Berat

Mercedes S klase 5500 benzin-gase viti 2007

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Berat

shitet

5 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 20:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedes benc

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione