Makinat me te kerkuara ne MerrJep

Makinat më të kërkuara në MerrJep gjatë vitit 2019

Tregu I makinave të përdorurra dhe të reja është vazhdimisht në rritje. Shit-blerja e makinave është lehtësuar shumë me zhvillimin e komunikimit online. Me platforma si MerrJep.al që mundësojnë lidhjen e konsumatorit me shitësin blerja dhe shitja e makinave të ndryshme mund të bëhet lehtësisht nga shtëpia. Çdo ditë mbi 70.00 përdorues të platformës tonë janë në kërkim të produkteve që ju nevojiten e më së shumti për makina. Por cilat janë disa nga makinat më të kërkuara në MerrJep?!

 

Makinat më të kërkuara - Mercedes-Benz

Një nga makinat më të përhapura në Shqipëri ende qëndron në listën tonë të makinave më të kërkuara në MerrJep. Mercedes-Benz përbën gjithashtu numrin më të madhë të makinave në shitje në MerrJep.al me mbi 80.000 njoftime. Ju mund të gjeni të gjitha llojet e Mercedes-Benz në shitje me oferta të ndryshme.

 

Makinat më të kërkuara – VW-VolksWagen

VolksWagen vazhdon të lansoj makina mjaft të rehatshme dhe me përmirësime në dizajnin e jashtëm. Shumë modele nuk janë SUV shumë të mëdhenj e as shumë të vegjël. Një nga modelet më të kërkuara ka qenë VW Golf 5 që është mjaft I përhapur si makinë me çmim jo shumë të lartë dhe mjaft efikas. Shikoni njoftimet në MerrJep për Volkswagen

 

Makinat më të kërkuara – Audi

Audi është pjesë e kompanisë së VolksWagen. Përveç Audi-së VolksWagen ka në zotërim edhe markat si: Bentley, Bugatti, Lamborghini dhe Porsche. Pra Audi-së I lejohet të marrë forma të dizajnit edhe nga këto marka. Audi është mjaft I kërkuar edhe në Shqipëri si një nga markat më të njohura në industrinë e makinave. Në MerrJep.al janë mbi 18.000 njoftime për Audi në shitje.

 

Makinat më të kërkuara – Ford

Ford ndërton automjete për individë dhe familjar të të gjitha madhësive. Konsiderohet si makinë mjaft e rehatshme. Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 20.000 njoftime për modele të ndryshme të Ford.

 

Makinat më të kërkuara – Toyota

Kompania Toyota është zhvilluar si prodhuesi më I madhë I automjeteve. Me origjinë në Japoni, Toyota tani prodhon automjete rreth botës. Toyota prodhon makina të madhësive të ndryshme nga hatchback të vegjël, sedan të madhësis së mesme, makina sportive dhe SUV. Në MerrJep.al mund të gjeni me mijëra njoftime për Toyota. 

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione