Mitsubishi l200 -04

Shitet nga: Serxho Tafa 07 Nën 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Mat
mitsubishi l200 ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe gjenerike 4x4 motorr 2400 me turbo me abc srs radio cd usb me kart memorje me dvd me goma te reja fringo dhe nje rezerv me disje alumini me tuba inoksi para dhe mbrapa 4 vende tek der pa asnje gervishje xhama elektrik me kondicioner me letra te paguara i gatshem per cdo lloj prove i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim