VW Passat 2.5 tdi -01

Shitet nga: wv passat 26 Gsh 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Librazhd
Shitet wv passat 2.5 v6 TDI viti 2001 179.000 km origjinale. Kambio automatike. Xhama elektrik para dhe mbrapa, e gjitha sallon mershine me kamosh .Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove. Ka 170 kuaj/f sh potente. MAKINA NDODHET NE ITALI PER ME SHUM INFO TEL
00393291773460 ose 0697238037 Cmimi 4.000 euro i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim