VOLVO BENZIN - GAZ -01

Shitet nga: Fabian 20 Krr 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   4 500 EUR

Komuna: Elbasan
Makina esht ne gjendje shum te mir esht ble ne greqi tani sa ka shkel ne shipri me letra dhe targa te reja dhe te rregullta per gjith vitin 2013 kilometrat qe ka ber jan ber ne atorstrat esht nje makin e rend dhe shum e rehatshme ne rrug me te gjitha serviset te rregullta dhe te bera ne VOLVO te shkruajtur ne liber nje nga nje qe momentin qe ka dal nga fabrika esht dhe GAZ i montuar ne greqi dhe esht akoma brenda garancis. E shes se kam dhe nje tjeter dhe e mos shum perdorimit, makina ka qen gjithmon ne garazh shum e mirmajtur dhe esht ble me porosi djeg 6 litra per 100km FULL EXTRA ka cdo gje e seris 2001 - 2002.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim