Super OKAZION seat cordoba -05

Shitet nga: ilias 04 Sht 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Elbasan
makina ka hyre ne shqiperi para nje muaji ndodhet ne parkim ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ka timon sportiv shitet per arsye mos perdorimi tel 0682891767 ose 00306980712288
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim