Opel astra -98 1.4benzin

Shitet nga: opel 11 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 LEK

Komuna: Elbasan
shitet opel astra vit prodhimi 98 1.4benzin,.me dekumenta te rregullta deri 2 /10/2015, sherbime te sapo bera filter vaj benzine ajeri ,ndrrim vaj amortizator e parem dhe te pasem , e shum tjera ,makina esht ne gjendje shum te mir ,,dhe ekonomike .cmimi 1800 i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim