Mercedez-benz 250 -88

Shitet nga: endri 24 Qer 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Komuna: Elbasan
mercedez-benz 250 i 88 me kondicioner te katra xhamat elektrike,, me taksa dhe siguracion deri ne qershor te 2015,, makina mund ta mbahet per 2 vjet ne emrin tim nese doni qe mos te paguani taksa se un e kam ne emer invaliti dhe 2 mij lek te vjetra paguaj ne vit,,, cmimi 1200euro i diskutueshem,, nr tel 0686804103
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim