Mercedes E 270 cdi -00 super okazion 3200 euro

Shitet nga: Endri 27 Dhj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Komuna: Elbasan
Makina esht ne gjendje perfecte esht gati per cdo prov nga ana juaj makina ka 6 muaj qe ka ardhur nga iatlia esht me letra te paguara ka 4 goma te reja 80% lule. 3500 euro cmimi esht i diskutushem mund te nderrohet dhe me makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim