Mercedes C 200 dizel -94

Shitet nga: migel 18 Nën 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Elbasan
shes c clas viti 94 ngjyra zez me letra te paguara per nje vit makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike makina ka motorr 200 naft cmimi 2500 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim