Mercedes A 200 dizel -06

Shitet nga: A Class 08 Tet 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Elbasan
MERCEDES BENZ A CLASS AVANTGARDE KAMBIO AUTOMAT. NE GJENDJE FANTASTIKE MOTORRIKE DHE XHENERIKE GOMA 80% DISQE ALUMINI ORIGJINALE. KOMANDAT NE TIMON. XHAMAT TE GJITHE ME KOMANDIM ELEKTRIKE BASHKE ME PASQYRAT .TIMON HIDRAULIK.TAPICERI NE GJENDJE TE MIRE COPE+LEKURE.FENERE KSENON ME LUPA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim