Mitsubishi Pajero -92

Shitet nga: eris 08 Tet 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Devoll
Mitsubishi Pajero...

Me dokumenta ,te pagura per 1 vit
ne gjendje shum te mire te gjitha serviset e bera
gomat jane te 4 te reja + gomen rezerve
eshte makin super e fuqishme dhe harxhon shum pak 5.4 litra per 100 km
motori eshte 250 cc
makina eshte gati per cdo prove
cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim