Mercedes 200 diesel -90

Shitet nga: eris 14 Krr 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Devoll
SHES MERCEDEZ-BENZ 200 NAFTE , MARSHA MANUAL 5 MARSHA, ABS , DRITAT XENON , NEONE LED BLU (POSHT MAKINES), BAXHE, DISQE ALUMINI , KASETOFON FM AM CD MP3 USB , - IMPIANT MUZIKE (600 W 2 GUFERA) KARTA TE PRERA PER 1 VIT DERI NE QERSHOR 2014 MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI NGA ANA MOTORIKE DHE XHENERIKE TE GJITHA SHERBIMET E BERA , ESHTE E MBAJTUR MIRE DHE ME KUJDES .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim