Audi A4 dizel -96

Shitet nga: Mirdash Muso 08 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Devoll
Shes makine Audi A4 me portobagazh. Dizel 1.9 TDI me I te kuqe. Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e kryera ne kohe. Shum pak e perdorur ne shqiperi. Shitet per arsye emigrimi. Me ABS AIRBAG XHAMA ELEKTRIKE. Shum e paster dhe e mirmbajtur si brenda dhe jashte shum ekonomike . Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 0696390501 dhe 0673117467 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim