Shtepi pushimi

0 EUR

48 EUR

Shitet nga: Kevin 12 Korr 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shtepi pushimi per familje..Shtepia eshte 1 kateshe ka 2 dhoma gjumi,korridor,sallon,tualet,kuzhine,verande e rrethuar nga oborr dhe kopesht rreth e rrotull shtepise,gjithsej 750m2..Kapaciteti 5+1 persona..Shtepia ndodhet 300m larg nga deti ne zonen e Lungomare
Leaflet
Në fillim