Publikuar: Tet 17 2021 05:54

Paisje palestre

EUR

Publikuar: Tet 17 05:54
Shikime: 250
-Multikomb ushtrimesh per 24 grupmuskujsh te ndryshem dhe 10 nivele peshash e kompletuar me gjith aksesoret shtes si ne foto.
-Pararlele multifunksionale me stol abs te inkorporuar me nivel 45°-180°
-Total crunch 2nivele core effect
- 4 dhoje girash 2x22kg (pllaka te çmontueshme), 2x 12.5kg (pllaka te çmontueshme) 2x6kg, 2x3kg.
-Thes boksi 30 kg, total abs wheel, doreza rrip mesi, litare plastik per ushtrime te ndryshme kompleti me 4 nivele rrezistence.
Paisjet dhe peshat jan ne gjendje thujse te reja te plastifikuara te gjitha ideale per parkete ose pllaka (ska nevoj per tapet palestre).
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
250
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione