Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje për Palestër në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej gjithçka që ju nevojitet për palestër me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për streçe për palestër, gira, stol për ushtrime, piste vrapimi, pajisje palestre, tapet palestre, veshje palestre, aksesore për palestër, llastik për palestër, doreza, dhe shumëçka tjetër për palestër në shitje.18 Sht 12:48 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Maska Mbrojtese

1 EUR

14 Maj 11:42 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Aksesore per bicikleta

1 EUR

13 Maj 12:23 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Aksesore te reja

1 LEK

12 Maj 14:46 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Aksesore te Ndryshem

1 EUR

30 Mar 21:34 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Vlorë

Technogym KARDIO

100 EUR

01 Shk 17:43 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Elektrostimulator i muskujve

110 EUR

25 Tet 23:34 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Shitet Step

330 EUR

13 Sht 21:51 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Litar kercimi

400 LEK Çmimi me zbritje

09 Sht 18:34 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Korset

15 EUR

15 Gush 19:07 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

shitet suportues shtange

2 300 LEK

08 Shk 11:45 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Thes boksi profesional

3 990 LEK

12 Jan 14:11 Fitnes/Ushtrime , Kavajë

Pajisje palestre

03 Jan 21:36 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Fitnes paisje

08 Tet 04:15 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Assault airbike

900 EUR

03 Korr 22:02 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Produkte_sportive_online

1 LEK

28 Maj 01:48 Fitnes/Ushtrime , Tiranë

biciklet step

70 EUR

06 Gush 12:47 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

gold standart

7 000 LEK

06 Gush 12:39 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

whey protein

3 000 LEK

06 Gush 12:39 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

iso whey

8 000 LEK

15 Mar 14:40 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Animal Pak

6 000 LEK

15 Mar 14:39 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Superior Whey Core

4 500 LEK

15 Mar 14:27 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

BSN Amino X

3 500 LEK

15 Mar 14:27 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

BSN True Mass 1200

6 500 LEK

15 Mar 14:27 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

CLA + Carnitine

5 000 LEK

09 Mar 13:09 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

C4 Pre-Workout

3 000 LEK

09 Mar 13:08 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

100% Whey Protein

3 500 LEK

09 Mar 13:08 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Superior Whey Core

5 000 LEK

09 Mar 13:08 Dyqani Fitnes/Ushtrime , Tiranë

Fasho për Kyçet

1 300 LEK


Bëni palestrën në shtëpi! Gjej të gjitha pajisjet që të duhen në në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej pajisjet që të duhen për palestër me çmimet më të volitshme.


Blej Pajisje për Palestër në MerrJep.al


Gjej gjithçka që të duhet për të filluar palestrën në shtëpinë tënde. Shiko njoftimet për pajisje palestre si gira, llastik, strece, veshje për palestër, biciklet për palestër, tapet për palestër, pesha për shtange, stol për ushtrime, pajisje sportive, doreza, pist vrapimi, orbitrek, stol girash, kombinat ushtrimesh, mbrojtëse për gjunjë, pajisje për triceps, technogym, total crunch, kangoo jumps dhe shumë pajisje tjera për palestër në shitje. Gjej pajisjet që të duhen me çmimet më të arsyeshme.


Shit pajisje palestre në MerrJep.al


Posedoni pajisje palestre të ndryshme që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione