Shkodër | Sport dhe rekreacion | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

26 Tet 18:04 ,

Biçiklet Giant

150 EUR

24 Tet 12:52 ,

Shiten bilardo

900 EUR

23 Tet 23:01 ,

Biçiklete

75 EUR Çmimi me zbritje

23 Tet 12:49 ,

Doreza MMA

3 000 LEK

22 Tet 08:36 ,

Shitet ose nderrohet

150 LEK

14 Tet 16:13 ,

Biciklet frejus 26

120 EUR

05 Tet 09:40 ,

Bilardo

100 000 LEK

17 Sht 20:08 ,

Bilardo

500 000 LEK

10 Sht 18:32 ,

biçiklete

12 000 LEK

29 Gush 23:10 ,

KTM

12 345 EUR

14 Gush 10:27 ,

Pedane

200 EUR

09 Gush 20:03 ,

Bicikleta Dynamics

550 EUR

11 Korr 09:08 ,

Shitet Bicikleta

60 LEKNë fillim