Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje për Palestër në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej gjithçka që ju nevojitet për palestër me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për streçe për palestër, gira, stol për ushtrime, piste vrapimi, pajisje palestre, tapet palestre, veshje palestre, aksesore për palestër, llastik për palestër, doreza, dhe shumëçka tjetër për palestër në shitje.Dje 08:57 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

shitet paisja fitnesi

2 500 LEK

Online
Dje 07:22 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

SHITET PAISJE PALESTRE

350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 07:22 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

STEPS MACHINE

300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 05:31 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Pajisje Fizioterapi

1 800 EUR

15 Pri 23:13 Fitnes/Ushtrime  ·  Fier

SHITET PALESTER E KOMPLETUAR!

30 000 EUR

15 Pri 14:13 Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Vegla palestre

999 EUR

15 Pri 14:07 Fitnes/Ushtrime  ·  Berat

Biciklet

180 EUR Çmimi me zbritje

Online
15 Pri 09:17 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Gira dhe tapet yoga

2 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Pri 07:39 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Paisje masazhi profesionale

400 EUR

15 Pri 07:37 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Biciklete per stervitje

250 EUR

14 Pri 19:11 Dyqan Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Paisje sportive

8 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
14 Pri 19:07 Dyqan Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Mini step reabilitues

4 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
14 Pri 19:07 Dyqan Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Mini biçiklete

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Online Shitësit të Besuar
14 Pri 10:10 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Whey protein 2.2kg

68 EUR

13 Pri 15:13 Fitnes/Ushtrime  ·  Elbasan

THES BOKSI

8 500 LEK

12 Pri 23:06 Fitnes/Ushtrime  ·  Elbasan

Piste Vrapimi

500 EUR

12 Pri 22:52 Fitnes/Ushtrime  ·  Lezhë

Piste vrapimi

650 LEK

12 Pri 11:03 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Pajisje Fitness Orbitrek Elite

16 000 LEK

11 Pri 23:06 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Shitet total chrunch i ri.

13 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 17:37 Fitnes/Ushtrime  ·  Elbasan

Piste vrapimi gjysem profesionale

400 LEK

11 Pri 14:04 Fitnes/Ushtrime  ·  Vlorë

Shitet kombinat Bodymax

400 EUR Çmimi me zbritje

Online
10 Pri 13:50 Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Kettlebell\ Gira 28 KG cope 2

10 000 LEK

10 Pri 13:50 Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Stol Technogym Profesional

22 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Pri 21:46 Fitnes/Ushtrime  ·  Durrës

Vegla per palester shtepie

1 000 LEK

09 Pri 05:19 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

gira

25 EUR

09 Pri 05:19 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

shtrat per shtange

50 EUR

09 Pri 05:19 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

pesha per shtange

10 EUR

09 Pri 05:19 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

gira

25 EUR

09 Pri 00:31 Fitnes/Ushtrime  ·  Krujë

Piste vrapi profesionale

1 100 EUR

08 Pri 21:37 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

pesha per shtange

15 EUR

08 Pri 21:31 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

shtrat per shtange

50 EUR

08 Pri 21:25 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

pesha per shtange

15 EUR

08 Pri 21:23 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

gira

25 EUR

08 Pri 09:37 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Thes kick-boxi ne forme njeriu

25 000 LEK

06 Pri 07:31 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

StandBoxsack Century Bob-Box XL

100 EUR

05 Pri 08:32 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Step okazjon

70 EUR Çmimi me zbritje


Bëni palestrën në shtëpi! Gjej të gjitha pajisjet që të duhen në në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej pajisjet që të duhen për palestër me çmimet më të volitshme.


Blej Pajisje për Palestër në MerrJep.al


Gjej gjithçka që të duhet për të filluar palestrën në shtëpinë tënde. Shiko njoftimet për pajisje palestre si gira, llastik, strece, veshje për palestër, biciklet për palestër, tapet për palestër, pesha për shtange, stol për ushtrime, pajisje sportive, doreza, pist vrapimi, orbitrek, stol girash, kombinat ushtrimesh, mbrojtëse për gjunjë, pajisje për triceps, technogym, total crunch, kangoo jumps dhe shumë pajisje tjera për palestër në shitje. Gjej pajisjet që të duhen me çmimet më të arsyeshme.


Shit pajisje palestre në MerrJep.al


Posedoni pajisje palestre të ndryshme që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione