Panel me llamba neoni te kompletuara

Shitet nga: klodi 17 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes panele neoni me permasa 60cm me 60cm me kater llamba neoni dhe 60cm me 20cm me nj llamb neoni. Cmimi 15 mij lek te vjetra per cop dhe 5 mij lek per cop te voglat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim