Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Ngrohëse dhe Klima në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

LG , 36
Panasonic , 28
Alfa Plam , 23
Vivax , 6
Termo , 4

Ngrohëse dhe klima të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet tani dhe gjeni ngrohëse dhe klima nga marka e ndryshme si Alfa plam, Panasonic, LG, Vivax, Neo, dhe shumë marka tjera në shitje. Kërkoni në kutinë e kërkimit për ngrohësen, klimen apo kondicionerin që ju duhet dhe gjejë njoftimet që ju interesojnë.Sot 12:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BOMBOLA GAZI

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 08:23 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Kalorifera

90 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Prity  ·  Tiranë

Sobe sob soba sobë me dru

70 LEK Çmimi me zbritje

Dje 16:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Ferroli 18000 btu

250 LEK Çmimi me zbritje

Dje 16:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Ferroli on/off 12000 btu

180 LEK Çmimi me zbritje

Dje 16:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Shkodër

Ariston 9.000 btu kondicioner

200 EUR

Dje 12:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner portativ

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 02:18 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Panel Diellor

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 02:18 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ngrohese me Gaz

24 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 02:18 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Freskuese Murale me Uje

19 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 02:18 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

freskuese

7 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 02:18 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ventilator me Uje

19 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 02:18 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner Portativ

5 900 LEK

Shitësit të Besuar
20 Pri 18:07 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicjoner 12btu Portativ

350 EUR Çmimi me zbritje

19 Pri 02:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET SOBE DRURI

13 000 LEK

18 Pri 19:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Tiranë

Bolier (dush) Kuzhine Ariston

7 500 LEK

Online
18 Pri 07:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Mitsubishi electric SPLIT

580 EUR

17 Pri 14:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Beko 12000 btu on/off

170 LEK

16 Pri 00:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Soba Druri dhe sobe gize

1 LEK

15 Pri 18:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Ngrohes elektrik (Rezistence)

1 000 LEK

14 Pri 21:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Sobe Druri

1 LEK

14 Pri 18:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Mitsubishi  ·  Tiranë

Chiller Mitsubishi

4 000 EUR

14 Pri 18:28 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicionere Te Ardhur Nga Italia.

500 EUR

14 Pri 18:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Mitsubishi  ·  Tiranë

Kondicioner inverter .

99 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 16:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ngrohese Rowenta

5 000 LEK

13 Pri 18:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Kondicioner Beko 12000btu

200 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 10:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kondicioner

12 900 LEK

09 Pri 23:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Montim kondicioner

Online
09 Pri 13:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kucovë

SOBE ME PELET

700 EUR

08 Pri 23:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner portabel i levizshem

9 000 LEK

08 Pri 17:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Carrier Allegro 42HQE018N 18btu

150 EUR Çmimi me zbritje

08 Pri 17:05 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Mitsubishi  ·  Elbasan

Mitsubishi 18 btu Heavy SRF-50ZSX-W / SRC50ZSX-W K

1 799 EUR

07 Pri 16:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ngrohese ftohese portative Bosch

9 000 LEK

07 Pri 09:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Rex 12000 btu kondicioner

160 LEK Çmimi me zbritje

06 Pri 14:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner i levizshem 8 000 lek

8 000 LEK

05 Pri 10:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten 2 kondicionere:18BTU &12 BTU

30 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Pri 18:45 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kondicioner

15 900 LEK

03 Pri 10:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ngrohese me gaz

4 000 LEK

01 Pri 22:04 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Durrës

Bojler

300 EUR

30 Mar 14:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Sobe me Pelet

380 EUR


Jeni duke kërkuar për ngrohëse apo klima? Gjej ngrohëse, kamina, klima, kondicioner,të reja apo të përdorura nga markat më të njohura në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet tani dhe gjeni ofertat më të mira.


Blej ngrohëse dhe klima në MerrJep.al


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të ngrohësve, klimave apo kondicionerëve. Gjeni kondicioner daikin, kondicioner a+++, kondicioner inverter 18, kondicioner inverter a+++, midea kondicioner, kondicioner daikin 24, kondicioner inverter 24, kondicioner invertter general, ngrohese elektrike, klima fuego, merrjep klima, kondicioner per zyra, kondicioner portativ shiko njoftimet dhe gjeni atë që ju duhet juve me çmimet më të volitshme.Shit ngrohëse dhe klima në MerrJep.al


Posedoni ngrohëse, klima apo kondicioner të ndryshëm që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë dhe gjeni blerësit e interesuar për ngrohëse dhe klima të ndryshme nëmesin e mijëra vizitorëve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione