Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Ngrohëse dhe Klima në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Alfa Plam , 23
Panasonic , 28
Termo , 4
LG , 37
Vivax , 6

Ngrohëse dhe klima të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet tani dhe gjeni ngrohëse dhe klima nga marka e ndryshme si Alfa plam, Panasonic, LG, Vivax, Neo, dhe shumë marka tjera në shitje. Kërkoni në kutinë e kërkimit për ngrohësen, klimen apo kondicionerin që ju duhet dhe gjejë njoftimet që ju interesojnë.Sot 18:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Midea  ·  Tiranë

Kondicioner Midea

360 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 16:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Bolier + pianure

120 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner Gree / 24 BTU

Sot 13:03 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Gree  ·  Tiranë

Kondicioner 18 inverter GREE

600 LEK

Sot 07:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Kalorifera

80 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicjoner 12btu Portativ

280 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BOMBOLA GAZI

1 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Maj 22:07 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Mitsubishi  ·  Elbasan

Mitsubishi 18 btu Heavy SRF-50ZSX-W / SRC50ZSX-W K

1 799 EUR

20 Maj 20:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dhome frigoriferike/ftohese prodhim Italian

2 499 EUR

20 Maj 20:03 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Midea  ·  Tiranë

Kondicioner

600 EUR

19 Maj 16:55 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Panel Diellor

1 LEK

Shitësit të Besuar
19 Maj 16:55 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ngrohese me Gaz

24 000 LEK

Shitësit të Besuar
19 Maj 16:55 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Freskuese Murale me Uje

19 500 LEK

Shitësit të Besuar
19 Maj 16:55 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

freskuese

7 000 LEK

Shitësit të Besuar
19 Maj 16:55 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ventilator me Uje

19 500 LEK

Shitësit të Besuar
19 Maj 16:55 Dyqan Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner Portativ

5 900 LEK

Shitësit të Besuar
19 Maj 15:12 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner 12000 BTU inverter

300 EUR

19 Maj 14:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kondicioner

150 EUR

19 Maj 12:12 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shporet me Pelet i ardhur nga italia

499 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 02:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET SOBE DRURI

13 000 LEK

12 Maj 10:07 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten 2 kondicionere:18BTU &12 BTU

30 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Maj 19:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Kondicioner Beko 12000btu

180 LEK Çmimi me zbritje

11 Maj 16:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Sobe me Pelet

380 EUR

10 Maj 10:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Tiranë

Bolier (dush) Kuzhine Ariston

7 500 LEK

05 Maj 21:30 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shiten Shkallet,per arsye mospërdorimin...0683724092

500 LEK

01 Maj 06:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION! Kondicioner portabel RENOVA i ri ne kuti

5 000 LEK

29 Pri 21:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Carrier Allegro 42HQE018N 18btu

130 EUR Çmimi me zbritje

26 Pri 17:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Sobe Druri

1 LEK

25 Pri 11:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kucovë

SOBE ME PELET

700 EUR

24 Pri 13:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Prity  ·  Tiranë

Sobe sob soba sobë me dru

70 LEK Çmimi me zbritje

24 Pri 12:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner bruno smart inverter

460 EUR

18 Pri 07:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Mitsubishi electric SPLIT

580 EUR


Jeni duke kërkuar për ngrohëse apo klima? Gjej ngrohëse, kamina, klima, kondicioner,të reja apo të përdorura nga markat më të njohura në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet tani dhe gjeni ofertat më të mira.


Blej ngrohëse dhe klima në MerrJep.al


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të ngrohësve, klimave apo kondicionerëve. Gjeni kondicioner daikin, kondicioner a+++, kondicioner inverter 18, kondicioner inverter a+++, midea kondicioner, kondicioner daikin 24, kondicioner inverter 24, kondicioner invertter general, ngrohese elektrike, klima fuego, merrjep klima, kondicioner per zyra, kondicioner portativ shiko njoftimet dhe gjeni atë që ju duhet juve me çmimet më të volitshme.Shit ngrohëse dhe klima në MerrJep.al


Posedoni ngrohëse, klima apo kondicioner të ndryshëm që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë dhe gjeni blerësit e interesuar për ngrohëse dhe klima të ndryshme nëmesin e mijëra vizitorëve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione