Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 12:30 Të tjera  ·  Fier

Shitet syzator

50 000 LEK

29 Pri 02:04 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lavatriçe

9 900 LEK

26 Pri 17:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Sobe Druri

1 LEK

26 Pri 14:24 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Frigorifer Freskues

24 900 LEK

19 Pri 15:57 Të tjera  ·  Fier

Krevat elektrik

300 EUR Çmimi me zbritje

16 Pri 23:29 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Frigorifer Freskues

29 900 LEK

16 Pri 00:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Soba Druri dhe sobe gize

1 LEK

15 Pri 18:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Ngrohes elektrik (Rezistence)

1 000 LEK

11 Pri 15:29 Të tjera  ·  Fier

Mazer Super Jolly

25 000 LEK

11 Pri 15:01 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lavatriçe

12 900 LEK

11 Pri 10:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kondicioner

12 900 LEK

06 Pri 00:00 Të tjera  ·  Fier

Zgare elektrike TEFAL

3 200 LEK

05 Pri 23:59 Të tjera  ·  Fier

Tenxhere me presion WMF

72 EUR Çmimi me zbritje

03 Pri 18:45 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kondicioner

15 900 LEK

03 Pri 11:26 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lavatriçe

15 000 LEK

02 Pri 05:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Fier

Shitet

200 LEK

02 Pri 05:33 Të tjera  ·  Fier

Kondicioner kolon

35 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Mar 13:14 Të tjera  ·  Fier

Ekspres kafeje

300 LEK

17 Shk 02:24 Të tjera  ·  Fier

Shitet

200 EUR

10 Shk 21:44 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Frigoriferë

13 000 LEK

12 Dhj 15:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kondicioner levizes Whirlpool

350 EUR

28 Nën 16:15 Të tjera  ·  Fier

Frigorifer

18 000 LEK

26 Nën 17:18 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Frigorifer banak

200 LEK

07 Nën 10:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

sobe ngrohje me gaz dhe avull

6 000 LEK

30 Tet 12:00 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lavastovilje

10 000 LEK

27 Tet 21:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Frigorifer freskues coca cola

20 000 LEK

10 Tet 17:11 Të tjera  ·  Fier

Shitet lares kolltuqesh

10 000 LEK

27 Sht 01:36 Të tjera  ·  Fier

Kondicioner

700 EUR

19 Sht 09:05 Të tjera  ·  Fier

motorr gjerenator 10000 super silencioz trefazor

3 500 EUR

15 Sht 09:09 Të tjera  ·  Fier

Shitet Kazan Rakie

09 Gush 20:38 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

sob

120 EUR

23 Qer 16:57 Të tjera  ·  Fier

Invereter 2000

15 000 LEK

11 Qer 23:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kondicioner

150 LEK

23 Maj 07:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kondicioner Delux 18

300 EUR

22 Maj 13:31 Të tjera  ·  Fier

Ekspres kafeje

300 LEK

20 Maj 02:31 Furra dhe mikrovalë  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet

16 000 LEK

13 Maj 00:08 Të tjera  ·  Fier

H96 MAX Android 10, 64 Giga

45 LEK

27 Pri 22:36 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet frigorifer i perdorur

8 000 LEK

25 Pri 22:42 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Frigoeifer Master Plus made in Italy

17 Pri 09:44 Të tjera  ·  Fier

pastrues bore

700 EUR

24 Mar 12:23 Të tjera  ·  Fier

Aspirator

200 EUR

20 Shk 13:27 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Miele  ·  Fier

Tharese Miele Profesionale

800 EUR

19 Jan 22:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Fier

frigorifer

100 000 LEK

12 Jan 14:38 Të tjera  ·  Fier

Inverter 1500 W

12 000 LEK

26 Dhj 12:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Sobe Druri

34 000 LEK

27 Dhj 20:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Sobe Druri

34 000 LEK

05 Dhj 10:59 Të tjera  ·  Fier

Kolltuqe Greke

150 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione