Fier | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

15 Pri 20:29 ,

Mikser

2 500 LEK

15 Pri 20:24 ,

Bumatrice

9 000 LEK

05 Mar 17:36 ,

Zkar me gaz

50 EUR

13 Jan 15:18 ,

Shiten

1 EUR

07 Sht 21:34 ,

Sobe druri

4 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Gush 19:20 ,

Tharese rrobash

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Në fillim