Makine+Krevat femijesh

25 000 LEK

Shitet nga: Besar arapi 27 Shk 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Lodra
OKAZION SHITET MAKINE PER FEMIJE ME BATERI ME KARIKUES DHE KREVAT FEMIJESH ME SIRTARE , TE DY 25.000 LEK TE REJA
Besar arapi
0676656925
Leaflet
Në fillim