Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Lodra për fëmije | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Lodra të ndryshme të reja dhe të përdorura për fëmijet tuaj. Shiko njoftimet për makina lodra, makina me telekomandë, tricikel, hoverboard, monopatin, dhe shumë lojra tjera në shitje për fëmije. Filtro njoftimet apo kërko për lodrën e caktuar dhe gjej atë që ju duhet.Sot 07:20 Dyqani Lodra , Tiranë

Motor për fëmijë

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Dyqani Lodra , Tiranë

⭕Motora per femijë

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:17 Lodra , Vlorë

karroce kunert

200 EUR

Dje 17:28 Lodra , Tiranë

PATINË ALUMIN SPECIAL PËR GOCA

44 EUR

Dje 12:39 Lodra , Tiranë

Karroc set 3

170 EUR Çmimi me zbritje

28 Nën 11:39 Lodra , Korçë

Makine per femije me muzike

30 EUR

28 Nën 10:56 Lodra , Durrës

Biciklete per vajza (italiane). Diameter 16

7 500 LEK

28 Nën 03:06 Lodra , Durrës

Thes boksi me doreza për fëmijë

1 000 LEK

27 Nën 21:46 Lodra , Lezhë

Patin me 2 rrota

50 EUR

27 Nën 03:07 Lodra , Tiranë

biciklete

30 EUR

26 Nën 14:15 Lodra , Tiranë

Cybex

700 EUR Çmimi me zbritje

26 Nën 14:12 Lodra , Tiranë

Lodra Pepa Pig

2 000 LEK

26 Nën 14:12 Lodra , Tiranë

Lodra cilesore

3 200 LEK

26 Nën 14:12 Lodra , Tiranë

Lodra cilesore per femije te vegjel

1 500 LEK

26 Nën 14:11 Lodra , Tiranë

Personazhe cilesore loder Disney

2 500 LEK

26 Nën 10:50 Lodra , Durrës

XHIP 4×4

27 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Nën 09:37 Lodra , Durrës

Lodra per femije

24 Nën 21:08 Lodra , Tiranë

Arm me Gogla

23 Nën 22:51 Lodra , Vlorë

Skuter,Monopat

2 000 LEK

23 Nën 14:04 Lodra , Korçë

Shitet Droni ose ndrohet me sen tjt

65 LEK Çmimi me zbritje

23 Nën 08:36 Lodra , Tiranë

KILLZONE , PlayStation 4 Disk Gjendje shume te mire .

15 EUR

22 Nën 14:33 Lodra , Tiranë

Loder

12 500 LEK

21 Nën 20:43 Lodra , Elbasan

shitet karroce lorreli monza

14 000 LEK

21 Nën 19:34 Lodra , Tiranë

Trampoline

135 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 11:56 Lodra , Vlorë

Lodra per Femije , lekundse etj...

1 700 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 02:28 Lodra , Tiranë

Karroc 3ne1 4Baby

20 000 LEK

20 Nën 14:08 Lodra , Tiranë

Triciklet Mikelino

4 900 LEK Çmimi me zbritje

19 Nën 23:54 Lodra , Sarandë

Luna Park

49 000 EUR

19 Nën 21:35 Lodra , Tiranë

Cante shkolle POLO me rrota

3 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Nën 20:30 Lodra , Tiranë

motor per kalamaj me bateri

60 LEK

18 Nën 02:28 Lodra , Tiranë

Shitet PS4

28 000 LEK

17 Nën 17:23 Lodra , Durrës

relax lionelo

100 EUR

17 Nën 12:08 Lodra , Tiranë

Karroce Kildo

8 000 LEK

16 Nën 19:50 Lodra , Tiranë

CronusMax Plus

45 LEK Çmimi me zbritje

16 Nën 11:57 Lodra , Tiranë

Xbox 360

60 EUR

16 Nën 08:19 Dyqani Lodra , Tiranë

⭕Triçikel qe behet biciklete.

4 200 LEK

Shitësit të Besuar
15 Nën 09:57 Lodra , Durrës

Shitet basketboll, loje me xhetona

1 700 EUR

15 Nën 08:44 Lodra , Tiranë

Kurse futbolli me transport


Jeni duke kërkuar për lodra për fëmijen tuaj? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të lodrave të ndryshme për fëmije. Gjej lodra për fëmije me çmimet më të volitshme në mesin e shumë ofertave.


Gjej lodra në shitje për fëmije


Nëse jeni duke kërkuar për lojra për fëmije MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për makina lodra, makina me telekomandë, tricikel, monopatina, patina, lojra me xhetona, makina me bateri, rrethore, motorr për fëmije, lego, letra yu-gi-oh, bicikleta për fëmije dhe shumë të lodra tjera në shitje për fëmije. Shiko njoftimet dhe gjej lodrat ideale për fëmijen tuaj.


Shit lodra për fëmije në MerrJep.al


Nëse posedoni lodra të ndryshme për fëmije që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat lodrave që dëshironi ti shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione