Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Tiranë

Lodra , 1617
Veshje , 396

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 23:49 Lodra , Tiranë

motor per kalamaj me bateri

60 LEK

Dje 22:39 Mobilje/Pajisje , Tiranë

NDENJESE PER BEBE

30 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:59 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Karroce dimerore+verore+sexholino

200 EUR

Dje 21:13 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Karroce per femije

7 650 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:47 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Bugaboo Fox 5

Dje 18:29 Lodra , Tiranë

PS4 SLIM + Leva + Lojra. 3 Mundesi Blerje

37 000 LEK

Dje 18:24 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Mima Xari

Dje 17:46 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Karroc Donna Stroller !

400 EUR

Dje 17:19 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Stokke Xplory X (Modern Grey)

Dje 17:19 Mobilje/Pajisje , Tiranë

STOKKE XPLORY

Dje 17:19 Mobilje/Pajisje , Tiranë

STOKKE XPLORY

Dje 17:18 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Stokke Xplory X (Ruby Red)

Dje 17:18 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Stokke Xplory X

Dje 17:18 Mobilje/Pajisje , Tiranë

BABYZEN YOYO²

Dje 17:18 Mobilje/Pajisje , Tiranë

STOKKE XPLORY

Dje 17:18 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Stokke Xplory X (Rich Black)

Dje 17:17 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Cybex Priam

Dje 17:17 Mobilje/Pajisje , Tiranë

STOKKE XPLORY

Dje 17:16 Mobilje/Pajisje , Tiranë

STOKKE XPLORY

Dje 17:16 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Stokke Trailz

Dje 17:16 Mobilje/Pajisje , Tiranë

STOKKE XPLORY

Dje 17:15 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Stokke Trailz

389 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:15 Mobilje/Pajisje , Tiranë

STOKKE XPLORY

Dje 17:14 Mobilje/Pajisje , Tiranë

STOKKE XPLORY

Dje 17:13 Mobilje/Pajisje , Tiranë

STOKKE XPLORY

Dje 13:35 Dyqani Lodra , Tiranë

Makina me Bateri per Femije

Dje 13:25 Dyqani Lodra , Tiranë

Tricikla per Femije

Dje 13:03 Mobilje/Pajisje , Tiranë

Krevat bebesh

205 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:52 Veshje , Tiranë

Atlete nr 28/29

1 200 LEK

Dje 09:55 Dyqani Lodra , Tiranë

Trincikel per femije

75 EUR

Dje 09:55 Dyqani Lodra , Tiranë

Trincikel per femije

110 EUR

Dje 09:55 Dyqani Lodra , Tiranë

Tricikel per femije

98 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione