Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lodra Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:45 Lodra , Tiranë

PATINË ALUMIN SPECIAL PËR GOCA

49 EUR

Sot 19:08 Dyqani Lodra , Tiranë

Motor për fëmijë

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 19:08 Dyqani Lodra , Tiranë

⭕Motora per femijë

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:56 Lodra , Tiranë

Audi Q8 per femije

20 000 LEK

Sot 16:34 Lodra , Tiranë

Shitur.

1 LEK Çmimi me zbritje

Dje 20:30 Lodra , Tiranë

Mini bus per vajza "fisher price"

2 450 LEK

06 Dhj 23:12 Lodra , Tiranë

Biciklet

06 Dhj 15:24 Lodra , Tiranë

motor per kalamaj me bateri

60 LEK

06 Dhj 08:44 Lodra , Tiranë

Tablet m8 HD

06 Dhj 08:12 Lodra , Tiranë

Biciklete per femije

5 000 LEK

05 Dhj 14:57 Lodra , Tiranë

Lodra Pepa Pig

2 000 LEK

05 Dhj 14:57 Lodra , Tiranë

Personazhe cilesore loder Disney

2 500 LEK

05 Dhj 14:57 Lodra , Tiranë

Lodra cilesore

3 200 LEK

05 Dhj 14:57 Lodra , Tiranë

Lodra cilesore per femije te vegjel

1 500 LEK

04 Dhj 21:11 Lodra , Tiranë

Karroc set 3

150 EUR Çmimi me zbritje

04 Dhj 12:48 Lodra , Tiranë

Lamborghini

25 000 LEK

04 Dhj 08:25 Lodra , Tiranë

Skelet per syze optike per femije

3 500 LEK Çmimi me zbritje

04 Dhj 08:24 Lodra , Tiranë

Cante shkolle POLO me rrota

3 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Dhj 00:15 Lodra , Tiranë

Motorr me Bateri per femije

15 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Dhj 00:59 Lodra , Tiranë

Triciklet Mikelino

4 900 LEK Çmimi me zbritje

27 Nën 03:07 Lodra , Tiranë

biciklete

30 EUR

26 Nën 14:15 Lodra , Tiranë

Cybex

700 EUR Çmimi me zbritje

24 Nën 21:08 Lodra , Tiranë

Arm me Gogla

23 Nën 08:36 Lodra , Tiranë

KILLZONE , PlayStation 4 Disk Gjendje shume te mire .

15 EUR

22 Nën 14:33 Lodra , Tiranë

Loder

12 500 LEK

21 Nën 19:34 Lodra , Tiranë

Trampoline

135 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 02:28 Lodra , Tiranë

Karroc 3ne1 4Baby

20 000 LEK

18 Nën 02:28 Lodra , Tiranë

Shitet PS4

28 000 LEK

17 Nën 12:08 Lodra , Tiranë

Karroce Kildo

8 000 LEK

16 Nën 19:50 Lodra , Tiranë

CronusMax Plus

45 LEK Çmimi me zbritje

16 Nën 11:57 Lodra , Tiranë

Xbox 360

60 EUR

16 Nën 08:19 Dyqani Lodra , Tiranë

⭕Triçikel qe behet biciklete.

4 200 LEK

Shitësit të Besuar
15 Nën 08:44 Lodra , Tiranë

Kurse futbolli me transport

14 Nën 19:35 Lodra , Tiranë

Shes Rrethore Argetuese per femije

50 EUR

13 Nën 14:14 Lodra , Tiranë

Xbox 360

8 000 LEK

13 Nën 13:56 Lodra , Tiranë

Scooter Patine per femije

1 500 LEK Çmimi me zbritje

11 Nën 11:52 Lodra , Tiranë

Softair Sniper

90 EUR Çmimi me zbritje

10 Nën 08:48 Lodra , Tiranë

Karrige levizese per bebe

6 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione