Shitet tavolin Zyre

Shitet nga: Xxx 10 Tet 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina zyres me 4 poste me ndarie nga njera tjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim