Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tavolina dhe Karrige në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Tryeza dhe karrige të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për tavolina ngrënie, tavolina ngrënie moderne, tavolina për lokale, tavolina buke klasike, tavolina prej druri, dhe shumë tjera. Filtro njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për tavolinën apo karrogen që ju duhet juve dhe gjeni ofertat më të mira.Dje 17:25 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

OFERTE Karrige zyre me rrota

4 000 LEK

Dje 17:23 Tryeza dhe Karrige , Vlorë

Manikina

20 LEK

Dje 16:44 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Karige ⭐️

60 EUR

Dje 14:19 Tryeza dhe Karrige , Lezhë

Tavolina karrige

11 000 LEK

Dje 13:11 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavoline ngrenie

18 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 10:13 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavoline ngrenie me karrige!

40 000 LEK

02 Tet 20:22 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavoline buke dhe raft kepucesh

50 000 LEK

02 Tet 17:09 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Karrige lekundese

11 000 LEK

01 Tet 10:34 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Shiten karrike e stola

10 EUR

30 Sht 11:46 Tryeza dhe Karrige , Kavajë

Shiten

10 000 EUR

29 Sht 22:35 Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Tavolina bari

100 000 LEK

29 Sht 22:24 Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Karrige te jashtme

270 000 LEK

29 Sht 22:06 Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Karrige te brendshme

320 000 LEK


Jeni duke kërkuar për tavolina apo karrige? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të modeleve të ndryshme të tavolinave dhe karrigeve të reja dhe të përdorura. Shiko njoftimet dhe gjej ato që ju përshtaten juve.


Mijëra njoftime për tavolina dhe karrige në shitje


Gjej tavolinën apo karriget që ju përshtaten juve dhe me çmimet më të volitshme në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për tavolina buke prej druri, tavolina ngrënie, tavolina ngrënie moderne, tavolina buke me hapje, tavolina televizori, tavolina buke klasike, tavolina mesi, tavolina mesi per sallon, tavolina per mesim, tavolina per zyre, karrige lëkundese, karrige zyre, karrige të përdorura për lokale, karrige për fëmije të përdorura, karrige kompjuteri dhe shumë lloje tjera.Shit Tavolina dhe karrige në MerrJep.al


Nëse posedoni tavolina apo karrige të reja apo të përdorura të modeleve të ndryshme dhe dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani, shpërndaj në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar për tavolinë apo karriget që shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione