Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tavolina dhe Karrige në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Tryeza dhe karrige të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për tavolina ngrënie, tavolina ngrënie moderne, tavolina për lokale, tavolina buke klasike, tavolina prej druri, dhe shumë tjera. Filtro njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për tavolinën apo karrogen që ju duhet juve dhe gjeni ofertat më të mira.Sot 00:11 Tryeza dhe Karrige , Durrës

Paisje lokali

Dje 23:05 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Shitet Tavolina

6 000 LEK

Dje 17:09 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

kARRIKE ZYRE E RROTULLUSHME

7 000 LEK

Dje 15:49 Dyqani Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Tavolina

4 000 LEK

Dje 15:49 Dyqani Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Tavolina te larta

33 000 LEK

Dje 15:49 Dyqani Tryeza dhe Karrige , Shkodër

24 karrike (ardeno)

900 EUR

Dje 12:26 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavolin +6 Karrige

38 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 09:19 Tryeza dhe Karrige , Lezhë

Tavolina karrige

11 000 LEK

05 Qer 19:50 Tryeza dhe Karrige , Berat

Karrige gaming te ndryshme

130 EUR

05 Qer 17:19 Dyqani Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Tavolina

5 000 LEK Çmimi me zbritje

05 Qer 08:03 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavoline + 4 karrige

31 500 LEK Çmimi me zbritje

04 Qer 18:57 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavolin zyre

45 EUR Çmimi me zbritje


Jeni duke kërkuar për tavolina apo karrige? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të modeleve të ndryshme të tavolinave dhe karrigeve të reja dhe të përdorura. Shiko njoftimet dhe gjej ato që ju përshtaten juve.


Mijëra njoftime për tavolina dhe karrige në shitje


Gjej tavolinën apo karriget që ju përshtaten juve dhe me çmimet më të volitshme në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për tavolina buke prej druri, tavolina ngrënie, tavolina ngrënie moderne, tavolina buke me hapje, tavolina televizori, tavolina buke klasike, tavolina mesi, tavolina mesi per sallon, tavolina per mesim, tavolina per zyre, karrige lëkundese, karrige zyre, karrige të përdorura për lokale, karrige për fëmije të përdorura, karrige kompjuteri dhe shumë lloje tjera.Shit Tavolina dhe karrige në MerrJep.al


Nëse posedoni tavolina apo karrige të reja apo të përdorura të modeleve të ndryshme dhe dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani, shpërndaj në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar për tavolinë apo karriget që shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione