Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tavolina dhe Karrige në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Tryeza dhe karrige të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për tavolina ngrënie, tavolina ngrënie moderne, tavolina për lokale, tavolina buke klasike, tavolina prej druri, dhe shumë tjera. Filtro njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për tavolinën apo karrogen që ju duhet juve dhe gjeni ofertat më të mira.Sot 15:18 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Karrige bari

45 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:33 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavoline + 4 karrige

31 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:41 Tryeza dhe Karrige , Lezhë

Tavolina karrige

11 000 LEK

Sot 01:14 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavoline ngrenie

40 000 LEK Çmimi me zbritje

31 Maj 21:04 Tryeza dhe Karrige , Berat

Karrige gaming te ndryshme

130 EUR

31 Maj 09:25 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavolin +6 Karrige

38 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Maj 23:33 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Shitet Tavolina

6 000 LEK

30 Maj 17:06 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

kARRIKE ZYRE E RROTULLUSHME

7 000 LEK

29 Maj 08:01 Tryeza dhe Karrige , Lezhë

Tavoline druri + 6 karrige

600 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 18:30 Tryeza dhe Karrige , Krujë

Okasion

100 LEK

28 Maj 18:26 Tryeza dhe Karrige , Krujë

Karrike

1 300 LEK Çmimi me zbritje

26 Maj 13:28 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Karrige lekundese

11 000 LEK

26 Maj 04:16 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavoline Studimi

7 500 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 13:15 Tryeza dhe Karrige , Korçë

Shitet karrige zyre

5 000 LEK

25 Maj 01:05 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Tavoline mezi

250 EUR

24 Maj 22:32 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Karige Perandorake

10 000 LEK

23 Maj 20:57 Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Shiten okazion

48 000 LEK Çmimi me zbritje


Jeni duke kërkuar për tavolina apo karrige? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të modeleve të ndryshme të tavolinave dhe karrigeve të reja dhe të përdorura. Shiko njoftimet dhe gjej ato që ju përshtaten juve.


Mijëra njoftime për tavolina dhe karrige në shitje


Gjej tavolinën apo karriget që ju përshtaten juve dhe me çmimet më të volitshme në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për tavolina buke prej druri, tavolina ngrënie, tavolina ngrënie moderne, tavolina buke me hapje, tavolina televizori, tavolina buke klasike, tavolina mesi, tavolina mesi per sallon, tavolina per mesim, tavolina per zyre, karrige lëkundese, karrige zyre, karrige të përdorura për lokale, karrige për fëmije të përdorura, karrige kompjuteri dhe shumë lloje tjera.Shit Tavolina dhe karrige në MerrJep.al


Nëse posedoni tavolina apo karrige të reja apo të përdorura të modeleve të ndryshme dhe dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani, shpërndaj në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar për tavolinë apo karriget që shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione