Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina/Inventar dhe Dekorim në shitje në Tiranë

Nëse jeni duke kërkuar për mobilje/ inventar dhe dekor për shtëpinë tuaj si: divan, kende, rafte, mobilje salloni, minibar në Tiranë do ti gjeni në tregun më të madh onlinë atë të MerrJep.al.


Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi shtëpiake të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë zgjedhjeje për mobilje salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobilje për kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe abazhur, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në Tiranë në MerrJep.al. Bëni një kërkim në MerrJep.al në kategorinë Mobilje/ Inventar dhe Dekorim dhe gjeni orendi të ndryshme shtepiake në shitje të reja dhe të përdorura. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten më shumë për shtëpinë tënde më çmimet dhe ofertat më të mira në qytetin e Tiranës.


Sot 11:57 Mobilje salloni , Tiranë

MINIBAR

12 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:48 Mobilje salloni , Tiranë

Bufe e kompletuar

100 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 11:24 Mobilje salloni , Tiranë

Shes te gjitha mobiljet super cilesore!

100 000 LEK

Sot 11:05 Mobilje për dhoma gjumi , Tiranë

Shitet

100 EUR

Po kërkoni të mobiloni nga e para shtëpinë tuaj? Tashmë në MerrJep.al mund të gjeni njoftime të ndryshme për mobilje/inventar dhe dekorime në shitje në qytetin e Tiranës. Nëse jeni duke kërkuar për mobilje salloni si: divanë, kend, tavolinë mesi, minibar bëni një kërkim në faqën e MerrJep.al dhe aty do të gjeni mobilje të reja dhe të përdorura në shitje në qytetin e Tiranës.


Gjeni të gjitha llojet e paisjeve që ju nevojten për të krijuar një interior të ri të shtepisë tuaj.


Kërkoni të hapni një biznes të ri por nuk doni të shpenzoni shumë para? Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për mobilje/inventar dhe dekorim të tipeve të ndryshme. Me vetem një kërkim do të gjeni mobilje të përshtatshme për bare, restorant, klinika dentare, lavanderi, call center e shumë biznese të tjera. Më shumë pak para ju mund të mobiloni biznesin tuaj në Tiranë dhe të nisni punën mënjëherë.


Blini mobilje dhe dekorime në MerrJep.al


Gjeni dhe blini mobilje për të mobiluar shtëpinë tuaj në tregun më të madh onlinë në rajon, në MerrJep.al. Bëni një kërkim për mobilje të reja ose të përdorura që ju nevojitet dhe shfletoni në mesin e qindra njoftimeve për mobilje në shitje në Tiranë. Tashmë më shërbimin e ri të transportit të MerrJep ju mund të porosisni shumë lehtë mobilje/inventar dhe dekorime në Tiranë, dhe në çdo qytet tjetër i Shqipërisë. Mjafton thjesht të plotësoni formularin dhe të prisni për mbërritjen e korrierit në adresë.


Shisni mobilje/inventar dhe dekorime në MerrJep.al


Nuk ka rendësi nëse ju jeni një individ apo një biznes. Ju mund të shisni mobiljet të përdorura në Tiranë shumë lehtë. Mjafton të postoni një njoftim në faqen e MerrJep.al dhe shumë shpejtë do të merrni telefonat dhe mesazhe nga blerës të interesuar për mobilje/inventar dhe dekorime në Tiranë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione