SHITEN TAVOLINA & KARRIKE

0 LEK

Shitet nga: Sokol 25 Dhj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shiten 8 Tavolina dhe 30 karrige
Shiten dhe tek e tek
Cmimi per Tavoline 3000 leke
Cmimi per Karrige 2000 leke
Leaflet
Në fillim