Shkodër | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

26 Nën 21:58 ,

kaldaje

150 EUR

17 Nën 01:31 ,

stola 4

25 LEK

17 Nën 01:19 ,

2komplete

80 LEK

29 Tet 19:21 ,

Poltrona

5 000 LEK

29 Tet 19:17 ,

Tapet

9 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Tet 19:12 ,

Tapet

3 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Tet 19:06 ,

Tapeta

2 000 LEKNë fillim