Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:58 Dyqani Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Poltron + tavoline

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 20:58 Dyqani Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Tavolina te larta (2 komplete)

13 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 20:57 Dyqani Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Tavolina te larta

2 500 LEK

Dje 20:57 Dyqani Derë/Dritare dhe Ndriqim , Shkodër

Llampadar

5 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Sht 13:04 Mobilje salloni , Shkodër

Mobilje per sallon

1 200 LEK

21 Sht 13:02 Dyqani Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Tavolina te larta

4 000 LEK

18 Sht 20:36 Dyqani Mobilje salloni , Shkodër

Varese druri

6 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Sht 10:11 Dyqani Të tjera , Shkodër

Llampadar (3 cope)

2 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Sht 21:37 Mobilje salloni , Shkodër

Divana

100 EUR

12 Sht 13:45 Të tjera , Shkodër

Korrniza & Panorama

10 Sht 23:06 Mobilje salloni , Shkodër

OKAZION/MOBILJE SALLONI

220 EUR

10 Sht 21:59 Mobilje salloni , Shkodër

OKAZION/MOBILJE SALLONI

200 EUR

10 Sht 21:56 Mobilje salloni , Shkodër

OKAZION/MOBILJE SALLONI

20 EUR

10 Sht 21:56 Mobilje salloni , Shkodër

OKAZION/MOBILJE SALLONI

80 EUR

06 Sht 01:05 Mobilje për kuzhinë , Shkodër

Mobile

250 EUR

28 Gush 11:54 Mobilje salloni , Shkodër

Divan kend

30 000 LEK

19 Gush 12:39 Mobilje salloni , Shkodër

Mobilje per sallon

150 EUR

18 Gush 13:24 Mobilje salloni , Shkodër

Karrige berberi

500 EUR

14 Gush 12:03 Antikë dhe Art , Shkodër

Skulptura

14 Gush 12:00 Mobilje salloni , Shkodër

Divana 3+2+1

100 EUR

13 Gush 01:49 Mobilje për dhoma gjumi , Shkodër

Krevat (Chester)

150 EUR

12 Gush 18:01 Të tjera , Shkodër

Karrike zyre

3 000 LEK

02 Gush 21:46 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Shkodër

Shitet tavolin zyre

150 EUR

29 Korr 13:00 Mobilje salloni , Shkodër

SHITEN MOBILJE ( divana + tavoline )

300 EUR

28 Korr 13:13 Të tjera , Shkodër

Palma

25 Korr 07:51 Të tjera , Shkodër

shitet

10 800 LEK Çmimi me zbritje

24 Korr 17:26 Inventar për banjo , Shkodër

Set Pajisje Hidrosanitare

8 000 LEK

15 Korr 22:02 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Shkodër

Shiten

1 EUR

10 Korr 12:47 Mobilje për dhoma gjumi , Shkodër

Mobilje per dhome gjumi

25 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Korr 12:33 Mobilje salloni , Shkodër

Bufe / mobilje TV

25 000 LEK

10 Korr 12:30 Mobilje salloni , Shkodër

Divane

25 000 LEK

09 Korr 13:51 Mobilje për dhoma gjumi , Shkodër

Dhome gjumi per femije

400 EUR

07 Korr 17:50 Mobilje salloni , Shkodër

SHITEN 2 DIVANA PER 450€

450 EUR

07 Korr 16:41 Tryeza dhe Karrige , Shkodër

KARRIGE LËKUNDËSE

15 000 LEK

03 Korr 10:17 Mobilje salloni , Shkodër

Divane

250 EUR

30 Qer 13:08 Rafte të ndryshme , Shkodër

SHITEN RAFTE

10 EUR Çmimi me zbritje

18 Qer 20:19 Rafte të ndryshme , Shkodër

Shiten aksesor per dyqan

250 LEK

16 Qer 20:35 Tryeza dhe Karrige , Shkodër

Tavoline dhe karrige studimi per femije

5 000 LEK

16 Qer 19:58 Rafte të ndryshme , Shkodër

Raft kepucesh i bardhe

15 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Qer 21:37 Të tjera , Shkodër

Lavaman Gurit

13 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione