Publikuar: Sht 24 2023 06:44

SHITEN RAFTE

EUR

EUR
Publikuar: Sht 24 06:44
Shikime: 10
RAFTE MDF 280x202x51
tavolina e PC 56x120x80
komedina e printerit 40x72x42
rafti xhami 125x30x176
rafti xhami 125x50x220
raftet jan shume pak te perdorur dhe jane ne gjendje te shkeqyer, shiten me 30-40% zbritje nga cmimi i blere gjithashtu ndodhemi ne Shkoder por transporti eshte falas per Tirane. Raftet shiten te gjitha bashje ose edhe te ndara. rafti me syze kushtin 50.000 lek te reja
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 7630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione