Banak per lokal

Shitet nga: Ardi Sot 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet banak 4 metra i gjat komlet druri ka dhe frigorifer mbrenda, cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim