Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje Salloni në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Mobilje salloni të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për mobilje të ndryshme si kolltuqe për sallon, tavolina mesi, ulëse, komodinë, fotele dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet ose kërko për mobiljet që ju nevojiten juve dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.29 Mar 10:06 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Krevat IKEA

16 334 LEK

Shitësit të Besuar
27 Mar 10:41 Dyqan Mobilje salloni  ·  Durrës

Raft BAGGEBO

4 454 LEK

Shitësit të Besuar
27 Mar 10:28 Dyqan Mobilje salloni  ·  Durrës

Tavolinë anësore LAKK

1 484 LEK

Shitësit të Besuar
27 Mar 10:03 Dyqan Mobilje salloni  ·  Durrës

BARLAST Llamba e jashtme

1 187 LEK

Shitësit të Besuar
22 Mar 22:39 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Transport mallrash

Shitësit të Besuar
21 Mar 15:16 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Abazhour Gjerman

22 000 LEK

Shitësit të Besuar
21 Mar 15:16 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kredencë Dru Arrë .

1 500 EUR

Shitësit të Besuar
13 Mar 17:33 Mobilje salloni  ·  Durrës

Divane per shtepi

600 EUR

07 Shk 13:28 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolinë mesi

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
07 Shk 13:20 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolina mesi

1 LEK

Shitësit të Besuar
07 Shk 13:18 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolinë mesi druri

1 LEK

Shitësit të Besuar
07 Shk 13:12 Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divan

55 000 LEK

07 Shk 13:09 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolina mesi

14 900 LEK

Shitësit të Besuar
07 Shk 13:03 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolina mesi

8 500 LEK

Shitësit të Besuar
07 Shk 12:59 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolina mesi

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
07 Shk 12:56 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolina mesi

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
07 Shk 12:55 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolinë për kafe

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
07 Shk 12:53 Dyqan Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tavolina të vogla

10 000 LEK

Shitësit të Besuar

Dëshironi ta mobiloni sallonin tuaj? Shiko gamën e gjërë të zgjedhjeve që ju ofron MerrJep.al. Me mijëra njoftime për mobile për sallon në shitje ju mund ti gjeni ato që ju përshtaten juve më së miri.


Mijëra njoftime për Mobilje për Sallon në shitje


Gjeni me mijëra njoftime për mobilje të ndryshme për sallon si kolltuqe, komodinë, tavolinë mesi, ulëse, kolltuqe që kthehen në krevat, kënde, kredenc, dhe shumë lloje të tjera të mobiljeve në shitje. Shiko njoftimet apo kërko për mobiljet që ju duhen juve dhe gjeni ofertat më të mira në MerrJep.al.


Shit mobilje për sallon në MerrJep.al


Nëse posedoni mobilje të ndryshme për sallon të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë dhe shpërndai në mesin e shumë vizitorëve që vijnë në MerrJep.al për të blerë gjëra të përdorura.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione