Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje Salloni në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Mobilje salloni të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për mobilje të ndryshme si kolltuqe për sallon, tavolina mesi, ulëse, komodinë, fotele dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet ose kërko për mobiljet që ju nevojiten juve dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.Sot 11:57 Mobilje salloni , Tiranë

MINIBAR

12 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:48 Mobilje salloni , Tiranë

Bufe e kompletuar

100 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 11:24 Mobilje salloni , Tiranë

Shes te gjitha mobiljet super cilesore!

100 000 LEK

Dje 22:18 Mobilje salloni , Tiranë

Okazion ‼️ 2 dollape per vetem 110 €

110 EUR

Dje 20:33 Mobilje salloni , Tiranë

Shitet tavoline mesi per vetem 20€

20 EUR

Dje 19:41 Mobilje salloni , Tiranë

SHITET ETAZHIER

400 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 17:10 Mobilje salloni , Tiranë

SHITET MINIBAR

160 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:06 Mobilje salloni , Durrës

Divan kend

50 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 14:22 Mobilje salloni , Tiranë

Tavoline mesi per sallon

25 000 LEK

Dje 14:02 Mobilje salloni , Tiranë

SHITET - Tavolinë xhami

5 000 LEK

Dje 11:09 Mobilje salloni , Tiranë

Shiten Kolltuqe

75 000 LEK

Dje 10:58 Mobilje salloni , Fier

Shitet

500 LEK

Dje 10:32 Dyqani Mobilje salloni , Tiranë

SOBE ME DRU E PERDORUR

10 000 LEK

Dje 08:27 Mobilje salloni , Vlorë

DIVAN/KOLLTUK

10 000 LEK

Dje 01:16 Mobilje salloni , Tiranë

Kend italian

400 EUR

21 Sht 19:49 Mobilje salloni , Elbasan

Kolltuqe 1+1+2+3

220 LEK Çmimi me zbritje

21 Sht 17:27 Mobilje salloni , Tiranë

Shiten okazion

120 LEK

21 Sht 15:17
Linku:
Mobilje salloni , Lezhë

Minibar mbajtese TV

70 EUR


Dëshironi ta mobiloni sallonin tuaj? Shiko gamën e gjërë të zgjedhjeve që ju ofron MerrJep.al. Me mijëra njoftime për mobile për sallon në shitje ju mund ti gjeni ato që ju përshtaten juve më së miri.


Mijëra njoftime për Mobilje për Sallon në shitje


Gjeni me mijëra njoftime për mobilje të ndryshme për sallon si kolltuqe, komodinë, tavolinë mesi, ulëse, kolltuqe që kthehen në krevat, kënde, kredenc, dhe shumë lloje të tjera të mobiljeve në shitje. Shiko njoftimet apo kërko për mobiljet që ju duhen juve dhe gjeni ofertat më të mira në MerrJep.al.


Shit mobilje për sallon në MerrJep.al


Nëse posedoni mobilje të ndryshme për sallon të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë dhe shpërndai në mesin e shumë vizitorëve që vijnë në MerrJep.al për të blerë gjëra të përdorura.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione