Dyer te blinduara

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Ines Company 27 Tet 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Ines company dyer italiane tregton dyer zjarri ,dyer hoteli , dyer te blinduara, dyer te brendshme dyer kantine si dhe cdo lloj parketi ,laminat ,dru ,industrial .! Ofrojme garanzi dhe cilesi ne punet tona .Bejme.nderrime bravash ,fishekesh si dhe veshje per dyert e blinduara.Kemi doreza per dyer te cdo lloji .Per me shume hollesi mund te na vizitoni ne showroom ne adresen Bulevardi Gjergj Fishta perballe dipllomat 2.Faleminderir qe jeni pjese e jona prej tashme 12 vitesh !
Ines Company
Dyer te brendshme & blinduara te te gjitha llojeve,dyer hoteli me karte, zjarrduruese 100% Italiane si & parket. Cilesi e garantuar sherbim i shpejte
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Blv“Gj.Fishta”, perballe “Hotel Diplomat Fashion Tregoje në hartë
068 30 50 205
http://ines-company.com/
Leaflet
Në fillim