Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Derë/Dritare dhe Ndriqim Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:28 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dyer të brendshme për dhoma

125 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:27 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dyer të brendshme për dhoma

13 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:25 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dyer të blinduara të hyrjes

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:25 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dritare nga plastika

88 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:25 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Laminat AC5 Gjerman

9 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:25 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dyer të blinduara të hyrjes

28 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:08 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Shitet Reklam per Bar kafe

40 LEK Çmimi me zbritje

23 Pri 19:19 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Shitet Der Xhami per Biznes

17 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Pri 10:59 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Shitet dere e brenshme 50 mije lek

50 LEK

22 Pri 23:19 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Shes 2 dyer te perdorura

8 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Golf 5 Dyer te brendshme Zyre dyer Dyer te jashtme dyqane KOLLTUQE Dere Dollap Toyota yaris manuale dritare dyer ne kamez Dyer te perdorura sobe abazhur Komuna e parisit Dritare te perdorur Rafte per dyqane Dritare alumini Dyer shtepie Tavoline pune dyer alumini tavoline ngrenie Dyer druri Dyer te blinduara dyer per oborr te perdorura. tavoline Ambazhura Dyer alumin Kamera Der e jashtme DIVANE Kënde dyer xhami Dere te jashtme shes ambazhur Dere e blinduar tenda dielli per dritare i Dollap i perdorur Dyer te jashtme te perdorura duralomin Derë Komodine Dyer dritare ndricues Dyer të mbrëmshëm abazhure Port alumini Details duralumini te medha ne tirane Dyer te brendshme te perdorura Dritare duralumin te perdorur ngjyra kafe druri dritare plastike Dyer te brendeshmeDyer te brendshme KOLLTUK Dyer dhe dritare grila rrethim Per ballkone dyr te perdorura ne lezhe Audi grila persiane druri dhe alumini Der Duralumin Dyer te brendshme shtepie Dyer tamburat Grila per dritare sobe drush Ambazhurë grrila Persien per dritare Dyer plastike me panel Ndriçues LED Derr te jashtme Nriqim avllije Dyre alumini Dere e brendeshme 70 cm Porta te blinduara Camera Xhami spote Dyer per tualet der alumini Derë alumini si the gril table lamo Details duralumini te mefha ne tirane KOLLTU Dyer te brendshe lavatrice te perdorura Dyer alumin te jashtme Sanitare paisje banjo dyr te perdorura dyer per oborr te perdorura.ne ferizaj Kangjella tenda per dritare Lavatriçe vetrat Grila persiane Dere druri dyer te brendsme Dyer te jashtem

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione