Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Dyer, Dritare, dhe pajisje Ndriquese | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Dyer/porta, dritare dhe pajisje për ndriçim të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për porta druri, porta të blinduara, dyer të dhomave, dyer të brendshme, derë e jashtme, llampadare dhe shumëçka tjetër. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.Dje 12:29 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Elbasan

Rrjete per mizat

50 EUR

Dje 11:40 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dere e bardhe e Re

250 000 LEK

Online
Dje 09:15 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Abazhure

4 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 08:26 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Shkodër

Llampadar

5 000 LEK

02 Mar 09:49 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Shitet Der Xhami per Biznes

17 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Mar 01:00 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Ambazhur shine me hapje

1 700 LEK Çmimi me zbritje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të dyerve, dritarëve, dhe pajisjeve të ndryshme për ndriçim. Blej ato që të duhen në mesin e shumë njoftimeve për dyer, porta, dritare, drita të ndryshme në shitje.


Dyer, Dritare, dhe pajisje Ndriqimi në shitje


Nëse dëshironi ta renovoni shtëpinë tuaj dhe të vendosni dyer e dritare të reja, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për porta druri, porta automatike, porta hekuri të jashtme, dyer hekuri, dyer të brendshme, dyer të brendshme xhami, dyer për shtëpi, dyer druri të brendshme, dyer të hyrjes, dyer të jashtme, dyer dhe dritare të përdorura, dyer të blinduara, dyer për dhoma, dritare alumini, dritare të përdorura, dritare duralumini të përdorura, llampadar, abazhure, ndriques, dhe shumëçka tjetër në këtë kategori. Gjej ato që të duhen me çmimet mëtë arsyeshme.Shit Dyer, Dritare dhe pajisje ndriqimi në MerrJep.al


Nëse posedoni dyer, dritare, apo pajisje të ndryshme ndriqimi të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione