Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 19 2022 02:22

Abazhur komodine, 2 njesoj, material hekuri, te rralla.

Publikuar: Maj 19 02:22
Shikime: 1
🌸Abazhurë komodine🌸
✨Super të veçantë, të dizajnerit italian Sergio Terzani.
✨Stil vintage, mid-century, italian modern, vitet 1960-1969.
✨Material hekuri, me dekor gonxhesh🌸
✅Bëjini tuajat këto vepra të rralla/ na vizitoni në dyqanin tonë.
Instagram mobilje italiane spasi
Tiranë Kombinat ngjitur me Reiffeisen Bank perballe komisariatit nr6
Përshkrimi i linkut

Disqe Goma Spasi

Disqe per te gjitha llojet e makinave. 💯Origjinale. Modelet me te fundit. 
Goma te markave dhe numrave te ndryshem. Te reja dhe te perdorura. Te ardhura nga Zvicra dhe Gjermania. 
Ndodhemi ne Tirane, Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Disqe per te gjitha llojet e makinave. 💯Origjinale. Modelet me te fundit. 
Goma te markave dhe numrave te ndryshem. Te reja dhe te perdorura. Te ardhura nga Zvicra dhe Gjermania. 
Ndodhemi ne Tirane, Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6. 
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione