Publikuar: Jan 11 2022 05:10

Elektropompa pompa inoksi

EUR

Publikuar: Jan 11 05:10
Shikime: 2
Shitet pompa me motorr 15 kv me 3 mi xhiro. Pompa inoksi ushqimore industriale e per vaditje me presion e me volum. 105 meter kub ne ore ose 30 litra ne sek. Kemi dhe pomp me igranazhe inoksi per lengje viskoze. Nmr tel0672050117
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672050117

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione